لوازم آبیاری قطره ای

لوازم آبیاری قطره ای
لوازم آبیاری قطره ای ما عمدتا ارائه شامل خطوط آبیاری قطره ای تخت خطوط آبیاری قطره ای و سیستم های آبیاری قطره ای آنلاین. خط تولید تجهیزات آبیاری قطره ای است که عمدتا برای آشوب در پلیلفین فیلم هزارتوی تک بال آب تسمه انتقال پایه تولید استفاده می شود. به طور گسترده ای استفاده می شود برای آبیاری قطره ای تخمگذار در امتداد خطوط محصول و درختان میوه و گل و سبزیجات و سایر محصولات زراعی. فن آوری آبیاری قطره ای آب کار کود و عملکرد بالا را نجات دهد. سیستم آبیاری قطره ای باید فیلتر شده و مجهز به کود.
ما خط آبیاری قطره ای تخت تولید لوله آبیاری قطره چكان مسطح به طور مداوم و موثر. خروجی دارای ویژگی های ضخامت یکنواخت، بهره وری بالا از تیوب لوله راه اندازی و عملکرد خوب آب بندی بین راه اندازی لوله و خط لوله. کل فرآیند توسط سیستم های کامپیوتری به روند پایدار و آسان به این عمل کنترل می شود.
خط تولید ما تصویب اكسترودر با بازده بالا سریع در خالص، پیچ سر دمیدن. طراحی ویژه خلاء مکش پلاستیک کامپوزیت تشکیل می میرند، اطمینان از صحت دستگاه و قدرت کامپوزیت. دستگاه منحصر به فرد mesurement و مقیاس huff، اطمینان از دقت و صحت از محصولات. اکسترودر و hual کردن اتخاذ ac فرکانس تبدیل کنترل فن آوری، آسان برای تنظیم.
Huaxushengtai یکی از پیشرو چین قطره ای آبیاری تجهیزات سازندگان و تامین کنندگان با 10 سال تجربه. ارائه تمام محصولات تجهیزات آبیاری قطره ای در دیدار با کارخانه ما بالاترین استانداردهای کیفیت. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان و کم قيمت و خدمات پس از فروش حرفه ای ما لذت ببرید.

تلفن: +86-22-63832001