خط قطره ای ما برای خدمت به کشاورزان معرفی شده است. می تواند کمک به حفاظت از منابع آب، صرفه جویی در انرژی، آفت کش ها و کودها و به دست آوردن بالاترین بهره وری از گیاهان و درختان باشد. لوله های آبیاری قطره ای تخت برای تمام گیاهان قابل برنامه ریزی، چغندر، ذرت، سیب زمینی، هویج، آفتابگردان و انواع گیاهان وحشی و گیاهان تزئینی در دسترس هستند.
این کار با خیال راحت تحت فشار بالا به دلیل آن است که یکپارچه و لوله ای با دوام است که می تواند توسط خود تمیز شود. با توجه به قطره چکان طولانی، می توان آن را با خیال راحت و چند بار ترکیب کرد. خط را می توان به راحتی در شرایط مختلف نصب کرد. فاصله گسترش بیشتر از دیگران است.
خط آبیاری قطره ای تخت ما پیشرفته ترین فن آوری در سیستم های آبیاری فعلی است. اصل آبیاری قطره ای این است که تقاضای آب روزانه نوع قطره گیاه را بدون تولید مقدار زیاد تقاضای آب برای این گیاه فراهم کند. به عبارت دیگر، به معنای گیاهان آبیاری است نه خاک. کاربرد کود را می توان روزانه یا هر 2-3 روز با استفاده از روش آبیاری قطره ای برای پاسخگویی به نیازهای تغذیه گیاه انجام داد. بنابراین، عملکرد و کیفیت مهم را می توان به دست آورد. مزایای خط تخلیه:
- می توان به راحتی بدون فضای زیادی ذخیره کرد.
- با توجه به آب و هوای منطقه، افزایش تولید می تواند به 50-100٪ برسد.
- ارائه چرخه توسعه کوتاه تر برای گیاه و ارائه برداشت اولیه.
- ارائه آبیاری کم فشار و آب کم جریان.
- آبیاری از مزارع بزرگ با آب کمتر از سایر سیستم های آبیاری.
Huaxushengtai یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان خط تولید قطر چین با 10 سال تجربه است. تمام محصولات قطره ای ارائه شده در کارخانه ما با بالاترین کیفیت استاندارد مطابقت دارند. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان ما و لذت بردن از قیمت پایین و حرفه ای خدمات پس از فروش.

تلفن: +86-22-63832001