خط آبیاری قطره ای تخت عمدتا در پایه تولید کمربندهای آب یکپارچه Polyolefin در یک جریان متلاطم استفاده می شود که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و در کنار خط تولید گیاهان زینتی، درختان میوه، گل ها، سبزیجات و سایر محصولات کشاورزی آبیاری می شود.
این خط آبیاری قطره ای صاف تصویب کنترل متمرکز توسط کامپیوتر، داشتن ویژگی های فرایند تولید پایدار، عملیات آسان، تولید مستمر از ابزار آب رسانی قطره ای موزاییک صاف برای صرفه جویی در آب است. فرستنده های تغذیه، انتخاب، انتقال، ذخیره سازی، تامین مقدار کمیت و موزاییک را می توان به طور مداوم و همزمان همزمان انجام داد. سرعت انتقال را می توان با توجه به سرعت تولید نوار آبیاری قطره تنظیم کرد تا اطمینان حاصل شود که می توان از اهرم های پلاستیکی به محل اتصال نوار دقیق به قطر برسد و سپس بطور محکم آنها را ببندید. ساختار منحصر به فرد، مواد ویژه و پیشرفته صنایع دستی پیچ پیچ اکسترودر ، سر سیلندر و سیلندر اندازه گیری ابعاد مواد اولیه را به صورت اکسترود شده به طور مساوی پلاستیسیته می کند، دیواره لوله صاف و قطر پایدار ثابت است. خط با استفاده از PLC کنترل مکانیکی برای حفاری سوراخ های حفاری را کنترل می کند. در عین حال، آن را با سیستم بازیافت باقی مانده مجهز شده است. این ویژگی های بالا دارای سرعت بالا حفاری سوراخ است و هیچ مانده ای باقی نمی ماند.
به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان خط تولید آبیاری قطره ای چین که دارای تجربه 10 ساله هستند، تمام محصولات خطوط آبیاری قطره ای تخت در Huaxushengtai مطابق با بالاترین استاندارد کیفیت هستند. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان ما و لذت بردن از قیمت پایین و حرفه ای خدمات پس از فروش.

تلفن: +86-22-63832001