خط تولید لوله های آبیاری قطره ای الیتر چین PE

خط تولید نوار آبیاری قطره ویژگی ها: 1. اکستروژن با سرعت بالا 2. برش بدون گرد و غبار 3. قیمت رقابتی با تکنولوژی بالا بخش عمده ای از خط تولید نوار نوار آبیاری قطره خط اکسترودر تک تک پیچ: بینی دستگاه تصویب ساختار مارپیچی تک لایه؛ فشار داخلی یکنواختی است ...
Product description

خط تولید آبیاری قطره قطره

امکانات:

1. اکستروژن با سرعت بالا

2. برش بدون گرد و غبار

3. قیمت رقابتی با تکنولوژی بالا

بخش اصلی خط تولید آبیاری قطره قطره

اکسترودر تک پیچ:

بینی دستگاه یک ساختار مارپیچ تک لایه را تصویب می کند. فشار داخلی یکنواختی است که می تواند ویژگی جریان از پلاستیک، براق بودن محصولات و یکنواختی ضخامت دیواره را بهبود بخشد که مناسب برای تولید سریع لوله نازک است.

سنسور فشار اکستروژن:

بینی با سنسور فشار مجهز است، که می تواند فشار هر زمان در فشار اکستروژن را مشاهده کند.

تعویض صفحه نمایش نیمه اتوماتیک: هنگامی که صفحه فیلتر نیاز به تغییر دارد، اپراتور می تواند صفحه فیلتر را بیرون بیاورد و فیلتر شبکه ی یدکی را با دکمه کنترل صفحه نمایش تغییر دهد.

دستگاه تحویل قطره چکان:

مسیر این است که توسط آلیاژ آلومینیوم رسم تشکیل شده است، که باعث تسریع در تحویل سریع دیمرها می شود، برای تغییر قطعات پوشیدنی مناسب است.

درایو تحویل دزها: موتور سروو موتور AC وارد شده، که ثبات دبیان را تضمین می کند.

دستگاه بارگیری توسط سیستم سروو کنترل می شود که باعث می شود که قطره چکان برای حفظ فضای تنظیم شده خود با توجه به سرعت قابل تغییر لوله تخلیه در هر زمان باشد.


Hot Tags: چین خط تولید لوله های آبیاری قطره ای الیتر چین برای کشاورزی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین
محصولات مرتبط
پرس و جو

تلفن: +86-22-63832001