سرعت بالا / قطره چکان داخلی / دور قطره خط آبیاری

سرعت بالا خط آبیاری قطره ویژگیهای ساختاری از خط تولید 1، اتوماتیک دستگاه تشخیص قطره چکان 2، دستگاه تحویل قطره چکان ها مسیر است رسم تشکیل شده توسط آلیاژ آلومینیوم، که تضمین صاف تحویل با سرعت بالا از قطره چکان ها، آن را راحت برای تغییر لباس است .. .
Product description

سرعت بالا خط آبیاری قطره ای


ویژگی های ساختاری به خط تولید

1، شناسایی به صورت خودکار دستگاه قطره چکان

1

شیوه کار

گریز از مرکز پنوماتیک

2

سرعت تشخیص از قطره چکان ها

1300 عدد / دقیقه

3

قدرت موتور برای دستگاه تشخیص

750W


2، دستگاه تحویل قطره چکان ها

مسیر است رسم تشکیل شده توسط آلیاژ آلومینیوم، که تضمین صاف تحویل با سرعت بالا از قطره چکان ها، آن را راحت برای تغییر قطعات سایش است.

درایو تحویل قطره چکان ها: اتخاذ وارداتی سروو موتور AC، که تضمین ثبات تحویل قطره چکان ها.

این دستگاه در حال بارگذاری است سروو سیستم، که تضمین قطره چکان و برای حفظ فضای مجموعه خود را با توجه به سرعت تغییر از لوله چکیدن در هر زمان کنترل می شود.

با طراحی ساختاری قوی می ایستد تا به سوء استفاده از اکسترودر تک مارپیچ به خلاء تشکیل دهنده سیستم خنک کننده و سیستم حفاری و دستگاه بازرسی بصری برای اطمینان از سرعت بالا خط قطره ما و اثر بالا، پایین مشخصات نتایج طراحی امیتر در از دست دادن اصطکاک کاهش می یابد، اجازه می دهد حداکثر دیگر اجرا می شود جانبی و مقرون به صرفه طراحی سیستم بیشتر است. خط قطره با صرفه جویی انرژی خود را تا 15٪، فشار تنظیم پایین تر و کاهش از دست دادن اصطکاک انرژی مورد نیاز تا 15٪ کاهش می یابد.


Hot Tags: با سرعت بالا / قطره چکان داخلی / دور خط آبیاری قطره ای، چین، تامین کننده، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین
محصولات مرتبط
پرس و جو

تلفن: +86-22-63832001