چکش تخت یک ساختار مسطح و یکپارچه است و یک پنجره فیلتر ورودی ورودی را در یک انتهای سطح چسب دارد و مسیر جریان دندانه ای باریک، طولانی و به شدت منحنی دارد. کانال جریان دندانی با ورودی آب ورودی فیلتر ورودی آب متصل شده است و خروجی آب با خروجی آب متصل است. یک یا هر دو طرف کانال جریان دندانه دار به ترتیب با یک شکاف بلند و کوتاه از طریق شیار و پشت قطره چکان مسطح با آرشیو اسلات و جدول غربالگری ارائه می شود.
سطح پیوند قطره ای صاف یک سطح قوس دایره ای است و سطح پایینی خروجی آب یک سطح گنبد است. چکش تخت دارای یک طرح کلی یکنواخت، توانایی ضد انعقاد قابل توجه و قابلیت ضد غلطک، ضد رولینگ و ضد کشش، اثر پیوند خوب و عمر طولانی است که می تواند مواد مغذی مایع و کود را با آب از طریق قطره چکان . قطره جریان دقیق و به طور مساوی به محصول، دادن محصول بهترین رطوبت و مواد مغذی مورد نیاز است.
ویژگی های تلنگر تخت:
* ساخته شده از پلاستیک با ارزش برای عملکرد پایدار
* برای تمیز کردن آسان، ساختمان را از هم جدا کنید
* درجۀ رنگی شناسایی آسان جریان را تسهیل می کند
* قطره چکان یکپارچه نور
* پرچم کوتاه و گسترده با الگوی جریان آشفته - مانع از حل شدن ذرات می شود
Huaxushengtai یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین تریلر با 10 سال تجربه است. تمام محصولات قطره قطره ای ارائه شده در کارخانه ما با بالاترین کیفیت استاندارد مطابقت دارند. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان ما و لذت بردن از قیمت پایین و حرفه ای خدمات پس از فروش.

تلفن: +86-22-63832001