نوار آبیاری از یک لوله پلاستیکی برای ارسال آب به ریشه محصول به وسیله یک سوراخ یا چکش در یک لوله مویرگی با قطر حدود 10 میلی متر برای آبیاری محلی استفاده می کند. این یک قطره یا قطره قطعه است که از طریق سوراخ بسیار کوچک است و آب به طور یکنواخت و آهسته در خاک در نزدیکی ریشه محصول افتاده است.
این نوار آبیاری ریشه منطقه مشارکتی است.این آب را به ریشه های محصول انتقال می دهد از طریق لوله کشی یا لوله ای پلاستیکی از طریق گیرنده یا گیرنده. در حال حاضر، موثر ترین روش های آب آشامیدنی آب برای مناطق خشک است. لوله های آبیاری قطره ای و نوارها را می توان با کود ترکیب کرد. ، و اثر قابل توجه است.
نوار آبیاری دارای مزایای زیر است:
ترکیب ترکیب آبیاری و لقاح گیاهان از مسمومیت با سوزاندن مواد معدنی ناشی از توربینی میکروتیک اجتناب می کند. آبیاری قطره ای موجب صرفه جویی در آب و کود، بهبود بهره وری آبیاری و کاهش هزینه های کاشت می شود.
2. دما و رطوبت زمین را کنترل می کند و از سخت شدن خاک جلوگیری می کند.
3. عملکرد حذف نمک نه تنها سبب رشد محیط کشت محصولات می شود، بلکه باعث می شود که آب های عمیق و محیط را از آلودگی نیز حفظ کند.
4. حفاظت از محصول از بیماری و در نتیجه باعث می شود غذای سبز؛ آن را کاهش می دهد دوره رشد محصول و افزایش محصول محصول.
5. محصولات با توجه به یکنواختی توزیع آب برجسته، به طور متوازن رشد می کنند.
به عنوان یکی از پیشروترین تولید کننده ها و تامین کنندگان نوار چینی آبیاری با تجربه 10 ساله، تمام محصولات نوار آبیاری ارائه شده در Huaxushengtai با بالاترین استاندارد کیفیت مطابقت دارند. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان قیمت ما و لذت بردن از قیمت پایین و حرفه ای خدمات پس از فروش از کارخانه ما.

تلفن: +86-22-63832001