نوار قطره تخت دارای یک فیلتر، یک عملکرد خوب ضد انسداد و طراحی جریان ناهموار است، بنابراین آبیاری یکنواخت است، دبی ها با لوله ها یکپارچه می شوند، و می توان از انعطاف پذیری جرثقیل های بطری فاصله را تنظیم کرد. کاربرد گسترده ای دارد.
نوار صاف تلطیف یک نوار قطره ای یکپارچه با قطره چکان تخت است که بر روی دیوار داخلی لوله نصب شده است. هلی کوپتر با لوله ساخته شده است و برای نصب و استفاده آسان، کم هزینه و کم سرمایه گذاری است. قطره چکان دارای یک پنجره ی خود فیلتر کردن برای عملکرد خوب ضد گرفتگی است. کانال جریان چند لبه دار دارای یک اثر جبران فشار خاص است. فاصله بین سرهای قطره ای می تواند براساس الزامات کاربر تعیین شود.
نوار کشویی با قطره چکانهای مجهز به داخل یک نوع جدید از محصول آبیاری است که بر اساس نوار قطره ای با قطره چکان های استوانه ای طراحی شده است. این محصول می تواند نیازهای دقیق کشاورزی را تامین کند.
منطقه کاربرد:
1. در گلخانه، دشت ها، درختان میوه در دامنه، باغچه، گیاهان گل، علف، سبزیجات و غیره استفاده می شود.
2. مناسب برای میکرو اسپری بزرگ تحت فیلم هندوانه، سبزیجات، گندم، گیاهان دارویی، صندلی مهد کودک و غیره
3. به زمین گلف، زمین کشاورزی باز کنید
Huaxushengtai یکی از تولید کنندگان و تامین کننده های نوار چسب تنگ چین است که دارای 10 سال تجربه است. تمام تخت محصولات قطره قطره ارائه شده در کارخانه ما با بالاترین کیفیت استاندارد مطابقت دارد. خوش آمدید به عمده فروشی محصولات ارزان ما و لذت بردن از قیمت پایین و حرفه ای خدمات پس از فروش.

تلفن: +86-22-63832001