اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طرح و نصب تجهیزات آبیاری قطره قطره
Oct 31, 2017

تجهیزات آبیاری قطره ای، فن آوری آبیاری قطره ای است که در ترکیب ابزارهای آبیاری استفاده می شود، به نام آبیاری قطره ای تجهیزات.

تجهیزات آبیاری قطره دارای ویژگی های زیر است:

1. صرفه جویی در انرژی: فشار آبیاری قطره ای بسیار پایین تر از آبیاری اسپری است، صرفه جویی در مصرف انرژی، میزان مصرف آب آبیاری بالا است، بنابراین ظرفیت پمپاژ کاهش می یابد، مطابق با کاهش انرژی پمپاژ، تجهیزات آبیاری قطره که در اثر آبیاری بالا سر بیشتر آشکار است

2. صرفه جویی در آب: آبیاری قطره ای یک روش آبیاری محلی است، تجهیزات آبیاری قطره ای با توجه به نیاز محصولات به آبیاری دقیق، با خط لوله آب، آب، تجهیزات آبیاری قطره به طور کلی بیش از آب آبیاری زمین 30-50٪، برخی از محصولات تا 80٪ حدود 10 تا 20 درصد کمتر از آب آشامیدنی استان است.

3. سازگاری خاک و زمین: آبیاری قطره ای می تواند به هر زمین پیچیده تطبیق یابد، حتی در سنگ های درخت نیز می تواند آبیاری قطره ای. استحکام آبیاری قطره ای کم است، می تواند با میزان نفوذ پایین خاک چسبناپذیر سازگار باشد و به دلیل مدت زمان آبیاری، آبیاری زمین، تجهیزات آبیاری قطره ای حتی در خاک های شنی بسیار نفوذپذیر، باعث نشت جدی عمیق نمی شود. در شرایط خاص، آبیاری قطره ای نیز می تواند به آبیاری آب شور اضافه شود.

4. آبیاری حتی: آبیاری قطره ای می تواند به طور موثر کنترل میزان آب در هر قطره، یکنواختی آبیاری، به طور کلی تا 80٪ -90٪.

سیستم آبیاری قطره ای یک آبیاری نیمه اتوماتیک مکانیکی است، نصب آبیاری قطره ای تجهیزات، استفاده از تا زمانی که باز کردن دریچه، انتقال به فشار مناسب، شما می توانید آب را به ریشه درخت محصول خود آبیاری ارسال کنید. آبیاری قطره ای از جرثقیل زمین برای صرفه جویی در آب 30٪ تا 40٪، تجهیزات آبیاری قطره تخریب ساختار خاک بسیار کاهش یافته است. دمای گلخانه بیشتر از آبیاری زمین سنتی است که برای توسعه زودهنگام و زودرس محصولات کشت شده سودمند است. رطوبت کم برای کاهش آفات و بیماری ها مفید است و عملکرد واضح است. متوسط ​​میوه و سبزی می تواند 10٪ ~ 20٪ افزایش یابد.

1. ترکیب تجهیزات آبیاری قطره ای

دستگاه تامین آب: از جمله آب، پمپ آب، تنظیم کننده جریان و فشار، جعبه مخلوط کود، انژکتور کود. آب آبي قطره اي بايد به منظور حصول اطمينان از تحويل آب آبياري و چکش آب، فشار خاصي داشته باشد. برای به دست آوردن فشار معینی از آب می تواند از برج آب موجود استفاده شود، نیاز به محاسبه برج آب و تفاوت ارتفاع ارتفاع لوله آبیاری، تجهیزات آبیاری قطره مورد نیاز عمومی فشار آب از 0.1 تا 0.2 MPa، معادل برج آب و فاصله نسبت ارتفاع آبیاری 10 متر و یا بیشتر.

در چاه کنار نصب مخزن فشار: ظرفیت مخزن فشار 2 ~ 8m3، به خوبی آب به فشار بعد از فشار تا 0.2 ~ 0.5 MPa، مخزن فشار باید با دستگاه پر کردن اتوماتیک مجهز به تامین یکپارچه آب یکپارچه.

مخزن ذخیره سازی ساده: در گلخانه ای که در کنار نصب مخازن ذخیره سازی ساده، تجهیزات آبیاری قطره ای مانند درامزهای آهن، مخازن، مخازن پلاستیکی، مخازن سیمان، ظرفیت عمومی 0.5m3 است. ارتفاع مخزن ذخیره سازی حدود 1.5 متر از زمین است و آب به طور مداوم به مخزن ذخیره سازی با یک میکروپمپ تزریق می شود.

خط لوله تامین آب: دستگاه تامین آب آب به گلخانه و دیگر کانال آبیاری قطره ای. برای گلخانه ای، عموما دو سطح، یعنی لوله و لوله خشک است، لوله آبیاری قطره ای به طور مستقیم در لوله شاخه نصب شده است. لوله آبیاری قطره ای برای لوله های پلی اتیلن یا پلی کلرید فشار بالا، قطر لوله 25 ~ 100mm مشخصات مختلف. لوله خشك خارج از گلخانه زير لايه خاكدانه خاك 0.8-1 ميكرومتر دفن شده است. تجهیزات آبیاری قطره قطر داخلی لوله خروجی که منجر به گلخانه می شود 37.5 ~ 50 میلی متر است و فیلتر باید بر روی خط لوله نصب شود تا از خوردگی زنگ و رسوب جلوگیری شود. فیلتر با فیلتر 8 تا 10 میکروهی گاز، در همان زمان برای نصب سوپاپ فشار و جعبه مخلوط کود (حجم 0.5 ~ 1m3). در گلخانه پس از اینکه خط لوله به طور کلی در ستون گلخانه قرار می گیرد یا قبل از آن روی زمین قرار دارد.

قطره قطره: استفاده از آبیاری قطره فیلم پلی اتیلن قطر 0.8 ~ 1.2mm، قطر 16،20،25،32،40،50 میلی متر و مشخصات دیگر، رنگ سیاه و آبی است، عمدتا برای جلوگیری از لوله سبز سبز سبز خط لوله مسدود شده است. گرده گلخانه خورشیدی یا ریزه کاری نسبتا کوتاه است، انتخاب شیلنگ قطر کوچک. لوله قطره ای با ردیف سمت چپ و راست یک ردیف سوراخ قطره قطره 0.5 ~ 0.7mm قطره، تجهیزات آبیاری قطره هر طرف حفره 25 میلی متر، هر دو طرف از سوراخ های متناوب مرتب شده است. هنگامی که فشار آب به 0.02 ~ 0.05 MPa برسد، شیلنگ در تحویل آب، آب نرم از طرف چشمه به خاک ریزوسفر نقش خواهد داشت. مصرف آب در هر متر مکعب آب نرم 13.5 تا 27 لیتر در ساعت است.

2. نصب و راه اندازی شلنگ را تخلیه کنید

گلخانه های خورشید معمولا به سمت کاشت و شرق و غرب به سمت کاشت، لوله شاخه ای که در سمت شمالی گلخانه قرار گرفته اند، کمربند نرم را به طور کلی بر اساس فاصله محصول (قطعه) تخلیه می کنند، تجهیزات آبیاری قطره فقط یک زیرشبکه بود. دو قطعه اتصالات نرم و شاخه ای وجود دارد که دو راه وجود دارد: یکی استفاده از اتصال دنده 40 × 25 میلی متری است، که از انتهای 25 میلیمتر از قطره نرم پس از طناب یا سیم کشی، قطره نرم طرف دیگر برای کراوات، و سپس با قطر 40 میلی متر لوله نیمه نرم پلاستیکی سیاه و سفید، با توجه به یک فاصله مشخص، انتهای مختلف سه لینک متصل به دو انتهای لوله اتصال گلخانه ای با تنگ پلاستیک پلاستیکی خواهد بود. با قطرهای مختلف سه پیوند، قطر نرم، مقدار زیادی آب، جریان سریع، مخصوصا برای بیش از 50 متر طول گلخانه را دربر می گیرد. اگر گلخانه بیش از حد طول بکشد، از قسمت گلخانه ای شرق و غرب به دو گروه، نصب دو دریچه، اجرای آبیاری گروهی؛ دیگر توزیع لوله های آب مطابق با طرح حفاری سوراخ نرم است، کمربند نرم به خروجی بیرونی وصل شده و محکم می شود. دور زدن ارزان تر، نصب سه استان از کارگران استان، فاصله خورشیدی گلخانه ای کوچک است، به طور کلی از این روش اتصال استفاده کنید.

3. از روش ها و اقدامات احتیاطی استفاده کنید

نحوه استفاده: تنظیم فشار آب. فشار آب به 0.03 ~ 05.05 MPa منتقل می شود، فشار بیش از حد بزرگ است که باعث ایجاد پارگی شل شده است. هیچ فشار سنج وجود ندارد، شلنگ قطره ای از عملیات به قضاوت، اگر شلنگ شبیه به دایره ای بود، صدایی است که نمی تواند فشار مناسب را در نظر بگیرد. اگر شلنگ بیش از حد تنگ باشد، بیش از حد آب، نشان می دهد که فشار بیش از حد بزرگ است، باید تنظیم شود؛ تنظیم آب آب آبیاری با توجه به مراحل مختلف رشد محصول و شرایط آب و هوایی به منظور تعیین هر کدام 667m2 آبیاری حدود 20m3 یا بیشتر، باید گیاهچه را به دوره رشد کمتر محصول بیشتر است، تجهیزات آبیاری قطره ای درجه حرارت بالا و آبیاری خشکسالی به اصول آبیاری. هنگامی که هیچ صفحه نمایش جریان فلومتر وجود ندارد، می توان آن را با زمان عرضه شلنگ یا بر اساس رطوبت خاک محاسبه کرد. اگر چه زمان هر آبیاری توسط فشار آب، قطر باند نرم، تعداد نوار نرم، اندازه و تراکم سوراخ های قطره ای و جریان و عوامل دیگر، اما معمولا بیش از 2 تا 3 ساعت تحت تاثیر قرار می گیرد. استفاده از هیدرومتر خاک نوع 75-1، تجهیزات آبیاری قطره ای با توجه به نیاز های مناسب برای تامین آب آبیاری بیشتر علمی است. در تولید واقعی، آبیاری قطره ای از سبزیجات اغلب بیش از آبیاری سنتی سبزیجات آسان به افزایش است، بنابراین مناسب برای کنترل، برای جلوگیری از تاثیر بر عملکرد؛ فناوری باروری. استفاده از کود آبیاری قطره ای، شما می توانید دستگاه کود مخصوص، اما همچنین خانگی را خریداری کنید. لوله خروجی را به لوله شاخه لوله شلنگ متصل کنید، کود مایع را به طور مداوم به برنامه کود، آبیاری قطره ای تجهیزات اضافه کنید یا پمپ های شیمیایی را با پمپ میکرو یا سمپاش به داخل لوله شاخه فشار دهید تا کودتایی کامل شود. باروری معمولا نیم ساعت قبل از پایان آبیاری انجام می شود. چاه های کود وارداتی باید هنگام استفاده از آنها بسته شود.

تلفن: +86-22-63832001