اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوله آبیاری قطره - عامل انتخاب لوله آبیاری قطره ای
Nov 10, 2017

لوله آبیاری قطره ای باید با اصول زیر مطابقت داشته باشد:

1، خروجی آب لوله آبیاری قطره ای باید برای نیازهای محصول مناسب باشد (شیر فشاری). به عنوان مثال: درختان میوه، آبیاری به طور کلی نیاز به مقدار بیشتری از فشار آب، به طوری که استفاده از آشفتگی به عنوان آبیاری قطره قطرات، سبزیجات و میوه به طور کلی استفاده از کمربند آبیاری قطره ای و یا لوله آبیاری قطره ای.

2. روش آبياري قطره اي بايد براي نيازهاي محصول مناسب باشد (سوپاپ فشرده سازي). به عنوان مثال: خیار، گوجه فرنگی و دیگر محصولات کشاورزی آبیاری به طور کلی از کمربند آبیاری قطره ای فیلم، آبیاری قطره ای تحت فیلم آبیاری استفاده می شود تا رطوبت هوا را کاهش دهد، میزان بروز را کاهش می دهد. گل ها، نهال ها، قارچ ها معمولا از کمربندهای میکرو پاشش یا میکرو اسپری استفاده می کنند، رطوبت هوا را افزایش می دهد، رشد محصول را ترویج می دهد.

3، انتخاب لوله آبیاری قطره ای باید از اصل فیلتر لمینیت اقتصادی و قابل اجرا، علمی و معقول، عملیات ساده، مدیریت مناسب باشد. به عنوان مثال: در سیستم آبیاری قطره ای با آبیاری قطره ای آبیاری و کمترین هزینه، حمل و نقل راحت، نصب آسان؛ هزینه بالای آبیاری، اما زندگی برای مدت طولانی، هزینه های متوسط ​​کم است؛ عملیات امداد جبران کننده فشار خوب است، استفاده قابل اعتماد، اما نصب هزینه های پیچیده و هزینه های بالا؛ فلش قطره ساده و راحت است، عملکرد [atomization nozzle] قابل اعتماد است، اما دامنه به محدود، گل گلدان در چشم انداز استفاده از آبیاری قطره ای با گسترده؛ توربولر در زمین برای فیلتر چند لایه خوب است، مشخصات کامل، کم هزینه، اما نصب پیچیده است.

تلفن: +86-22-63832001