اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Dropper آبیاری محصول و کیفیت محصول را بهبود می بخشد
Oct 31, 2017


قطره چشمه آبي از اولين لولاي، خط لوله و قطره سر سه بخش تشکيل شده است.

1، اولین توپی: شامل پمپ (و موتور)، فیلتر آبیاری کود، ابزار کنترل و اندازه گیری. قطره آب آبیاری نقش آن پمپاژ، باروری، فیلتراسیون، با مقدار مشخصی از فشار بر روی آب به لوله خشک است.

2 خط لوله: از جمله لوله خشک، لوله شاخ، مویرگی آبیاری قطره ای و تجهیزات لازم برای تنظیم (مانند اندازه گیری فشار، شیر دروازه، تنظیم کننده جریان، و غیره) نقش آن این است که انتقال فشار آب به صورت یکنواخت به سر و گردن.

3، DROP head: نقش آن این است که جریان آب را از طریق کانال های کوچک، آب آبیاری قطره قطره انرژی از دست دادن انرژی، فشار آن را کاهش دهد، به طوری که آن را به قطره قطره به خاک. سر و گردن معمولا روی سطح خاک قرار می گیرد و می تواند توسط دفن کم عمق محافظت شود.

قطره آب آبیاری:

سیستم آبیاری صرفه جویی در آب در چین استفاده می شود. فشار کاری آن کم است، 0.018 مگاپاسکال می تواند کار کند، جریان سرخ کردن قطره و فاصله کاکائو را با توجه به نیاز گیاهان، تجهیزات محصول از جمله سر شیر، فیلتر، لوله PE، لوله تخلیه، و غیره

مشخصات محصول:

عملیات ایمن و تعمیر و نگهداری ساده

در داخل داخل لوله آبیاری قطره ای قرار می گیرد تا طول عمر سرپا نگهدارنده را تضمین کند.

عملکرد ضد نژاد خوب است، یکنواخت جریان آب قطره آب آبیاری؛

به طور قابل توجهی بهبود محصولات و کیفیت محصول؛

مناسب برای گلخانه های خورشیدی و گلخانه ای کوچک، گلخانه ها و دیگر آب آشامیدنی کشاورزی.

کارکرد اصلی قطره آبياری: آبیاری با کشت سنتی و کشت سوبسترا؛

عملکرد کمکی: باروری، مبارزه از طریق لوله های خشک، آبیاری قطره ای لوله شاخه و لوله موی دمیدن، تحت فشار کم به خاک که اغلب آهسته چکیدن آب است، به طور مستقیم به خاک برای تامین رطوبت فیلتر، کود و یا سایر مواد شیمیایی عوامل، مانند یک سیستم آبیاری. او نیازی به اسپری کردن یا باران کردن آب ندارد، فقط به آرامی از آب خارج می شود و در نقش گرانش و مویرگی در خاک قرار می گیرد. Dripper irrigation این روش پیشرفته آبیاری در حال حاضر در جهان است تا محتوای آب مطلوب خاک را در ریشه اصلی محصولات نگهداری کند. استفاده از لوله و آب بر روی زمین قرار می گیرد، همچنین می تواند زیر زمین 30-40cm دفن شود. نخستین قطره چکان است که یک قطره آب زیرزمینی نامیده می شود.

قطره چکان آبیاری از اولین لولا، آبیاری قطره چکان لوله و سه قطعه قطره سر تشکیل شده است.

1، اولین توپی: شامل پمپ (و موتور)، فیلتر آبیاری کود، ابزار کنترل و اندازه گیری. نقش آن پمپاژ، باروری، فیلتراسیون، با مقدار مشخصی از فشار بر روی آب به لوله خشک است.

2 خط لوله: از جمله لوله های خشک، لوله شاخه، مویرگی و تجهیزات لازم برای تنظیم (مانند اندازه گیری فشار، شیر دروازه، تنظیم کننده جریان، و غیره) نقش خود را برای انتقال آب تحت فشار به طور مساوی به سر و صدا است.

3، DROP head: نقش آن این است که جریان آب را از طریق کانال های کوچک، آب آبیاری قطره قطره انرژی از دست دادن انرژی، فشار آن را کاهش دهد، به طوری که آن را به قطره قطره به خاک. سر و گردن معمولا روی سطح خاک قرار می گیرد و می تواند توسط دفن کم عمق محافظت شود.

تلفن: +86-22-63832001